Wózek dziecięcy 2w1 Anex e/type - Aqua
  • Nowy
Anex

Wózek dziecięcy 2w1 Anex e/type - Aqua

silver-brown-brushed
+
CLOUD Z
=
2499 zł
BruttoWózek dziecięcy 2w1 Anex e/type

Anex e/type jest unowocześnioną wersją znanego modelu wózka Cross. Modyfikacje, które pojawiły się w nowej konstrukcji, mają na celu sprawić, że każdy spacer będzie jeszcze większą frajdą! Zmiany obejmują zarówno stelaż, jak i pozostałe podzespoły wózka. Niemniej jednak, poprawa funkcjonalności nie wpłynęła negatywnie na jego styl - w dalszym ciągu jest to piękny, zachwycający wózek.

Anex e/type - styl i komfort w jednym wózku

Projektantom marki Anex udało się stworzyć wózek, który łączy w sobie komfort i styl. Wbrew pozorom, te elementy nie muszą ze sobą konkurować, ba - mogą nawet tworzyć spójną całość! Wózek Anex e/type świetnie prezentuje się w zróżnicowanych kolorach eko skóry. Bogata paleta kolorów, w których można zakupić wózek Anex E/type, stanowi spore ułatwienie przy ostatecznym wyborze.

e/type - niektóre zmiany względem modelu Cross

Pierwszą różnicą, którą warto wyszczególnić, jest różnica w postaci materiału wykorzystanego do produkcji ramy wózka. Obecny, nowy materiał gwarantuje wysoką wytrzymałość i odporność na wszelkie czynniki zewnętrzne. Mocowanie w stelażu to kolejny podzespół, który uległ poprawie - dzięki temu, jest on bardziej odporny na zużycie. Wytrzymałość korpusu również uległa poprawie - w tym celu producent zdecydował się na wstawienie dodatkowej rury wewnątrz stelaża. 

Daszek, będący elementem gondoli, jest regulowany, jednak system regulacji uległ poprawie. Od teraz system ten jest jeszcze prostszy w obsłudze - zmiana pozycji daszka gondoli jest możliwa nawet przy użyciu tylko jednej ręki. Adaptery, znajdujące się na wyposażeniu wózka, pozwalają na jeszcze łatwiejsze mocowanie i wymontowanie gondoli ze stelaża.

Siedzisko spacerowe można obecnie rozłożyć do pozycji leżącej, dzięki czemu może z niego korzystać noworodek. Podobnie jak w przypadku gondoli, tutaj daszek również jest usprawniony pod względem regulacji.

Funkcjonalności:

  • Kokosowy materac w gondoli
  • Regulowana rączka łamana, którą można dopasować do wzrostu rodzica
  • Zawieszenie wózka jest regulowane, można dopasować jego twardość do aktualnych potrzeb
  • Tylny hamulec zapewni rodzicom lepszą kontrolę nad wózkiem
  • Konserwacja wózka jest prostym zadaniem - wystarczy wypiąć tapicerkę, a następnie wyczyścić ją
  • Budkę można regulować nawet jedną ręką

Wyposażenie dodatkowe wózka Anex e/type:

Wymiary wózka:

Gondola: 74x35x18 cm, waga: 5,2 kg

Siedzisko spacerówki: 95x32x52 cm, waga: 4,6 kg

Stelaż z siedziskiem spacerowym: 105x60x115 cm, waga: 14,65 kg

Stelaż z gondolą: 105x60x121 cm, waga: 15,25 kg

Stelaż złożony: 73x50,5x27,5 cm, waga: 5,65 kg

Specyficzne kody