Wózek 2w1 Mima Xari Sport - Denim

Wózek 2w1 Mima Xari Sport - Denim

w magazynie: 100 sztuk
  • Nowy
silver-brown-brushed
lorem ipsum dolor sit amet sectum sempra
+
CLOUD Z
lorem ipsum dolor sit amet sectum sempra
=
4127 zł
Brutto

Status: Dostępny
Dostawa: 1-3 dni robocze

* Masz aż 30 dni na zwrot wózka
* Serwis gwarancyjny DoorToDoor
* Masz pytania? Zadzwoń +48 797 977 031

Wózek 2w1 Mima Xari Sport

W zestawie wózka dziecięcego Mima Xari Sport znajduje się wysokiej klasy stelaż, atrakcyjna spacerówka i wygodna gondolka. Zestaw ten może służyć dziecku już od pierwszych lat jego życia - a ze względu na obecność spacerówki, wózek Xari Sport może być używany przez kolejne lata jego życia. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów, koła odporne na przebicie, wysoka funkcjonalność - to wszystko przełożyło się na zadowolenie rodziców, którzy korzystają z modelu Xari.

Mima Xari Sport - komfort i bezpieczeństwo

Sport to nowa odsłona popularnego wózka Mima Xari. Sportowe siedzisko wózka gwarantuje większym, starszym dzieciom wyższy komfort, przy jednoczesnym zachowaniu elegancji oferowanej przez wózki Xari. Gondola gwarantuje wysoki komfort podróży już od najmłodszych lat życia dziecka.

Wózek dziecięcy Xari Sport - wykorzystane technologie

To, co wyróżnia wózek Xari Sport, widać przede wszystkim w jego siedzisku. Siedzisko jest większe, niż w klasycznym wózku Xari, co pozwala większym, starszym dzieciom na wygodną podróż. Rączka wózka dziecięcego została obłożona eko skórą, dzięki czemu wózek, mimo sportowej linii, utrzymuje elegancki wygląd. 

Siedzisko zostało wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, gwarantujące odpowiednią pozycję dziecka w trakcie całej podróży. Siedzisko można przekładać na dwa sposoby - tyłem i przodem do kierunku jazdy - co daje dziecku sporą wygodę podróżowania. Dzięki temu, rodzic może mieć bieżący wgląd w to, co dziecko robi w siedzisku. Dodatkowo, siedzisko ma trzy pozycje nachylenia. Regulowany podnóżek pozwala na jeszcze łatwiejsze dopasowanie idealnej pozycji dziecka.

Gondola swoją konstrukcją zapewnia dziecku spokojny sen. Daszek gondoli został wykonany z materiału chroniącego dziecko przed promieniowaniem ultrafioletowym. Dodatkowo, posiada on specjalny wizjer, umożliwiający rodzicowi zerkanie do wnętrza gondoli.

Xari w wersji Sport

Wózek Xari w wersji Sport prezentuje się rewelacyjnie! Model Xari Sport perfekcyjnie wpisuje się w potrzeby rodziców, którym zależy na możliwości łatwego przemieszczania się z dzieckiem, niezależnie od terenu. Wózek jest kompatybilny z adapterami (dostępnymi opcjonalnie), umożliwiającymi montaż fotelika samochodowego na stelażu. Model ten sprawdzi się u dzieci, które dopiero co się narodziły, aż do około czwartego roku życia. 

Funkcjonalności:

  • Regulowany podnóżek
  • Mocowanie fotelika na stelażu (z użyciem opcjonalnie dostępnego adaptera)
  • Koła z technologią „sport shoe”, wolne od problemu przebicia
  • Możliwość ustawienia siedziska Xari przodem lub tyłem do kierunku jazdy
  • 2 pozycje wysokości siedziska
  • Łatwy system składania

Specyficzne kody