Metody płatności

Sklep KinderPrams oferuje kilka form płatności. W naszym sklepie stawiamy na nowoczesne rozwiązania płatnicze, które są wygodne i bezpieczne dla naszych Klientów. Chcemy, aby z naszej oferty mógł skorzystać każdy, kto tego potrzebuje — także osoby, które nie mają konta bankowego. W zależności od preferencji możesz zdecydować się na przelew tradycyjny na konto bankowe, system szybkich płatności PayU — przelew online, karta, a także raty online z PayU.

Przelew tradycyjny na konto bankowe

Nie musisz posiadać konta bankowego, aby opłacić zamówienie złożone w sklepie KinderPrams. Nasz system płatności umożliwia dokończenie zamówienia z wykorzystaniem przelewu tradycyjnego. Wystarczy, że przy wyborze formy płatności wybierzesz przelew tradycyjny, przepiszesz dane do przelewu, a następnie dokonasz samodzielnego przelewu w bankowości elektronicznej lub na przykład w oddziale Poczty Polskiej. Zaksięgowanie przelewu potrwa maksymalnie trzy dni robocze od daty złożenia dyspozycji przelewu.

Dane do przelewu:

Właściciel konta: Pramso Sp. z o.o., ul. Nowodworcowa 22, 81-581 Gdynia

Numer konta: 74 1050 1764 1000 0090 3051 4229

Nazwa banku: ING Bank Śląski

Tytuł przelewu: numer zamówienia

PayU

PayU to nowoczesne rozwiązanie płatnicze, które gwarantuje wygodną i bezpieczną płatność każdemu internaucie — bez konieczności wychodzenia z domu. Ten system płatności odpowiada na potrzeby Klientów, dla których wysokie standardy bezpieczeństwa podczas płatności online są szczególnie istotne. PayU umożliwia płatność online — szybki przelew bankowy lub płatność kartą, a także system ratalny, który pozwoli Ci przeznaczyć oszczędności na inny cel. Płatności PayU umożliwiają szybkie i wygodne zakupy.

Przelew online lub karta

Przelew online to wygodna forma płatności, która wyklucza ryzyko pomylenia numeru konta, kwoty lub tytułu. Przy przelewie online lub płatności kartą dane do przelewu i kwota zostają wypełnione automatycznie. Proces płatności online trwa maksymalnie kilkanaście sekund, a wpłata księgowana jest niemalże natychmiastowo — także w soboty, niedziele i święta. Aby móc zrealizować płatność elektroniczną, musisz posiadać konto w banku obsługiwanym przez system PayU — w innym przypadku konieczne będzie zrealizowanie przelewu tradycyjnego.

Raty online z PayU

Raty online z PayU dają Ci większe możliwości. Aby skorzystać z rat online z PayU, musisz wypełnić wniosek ratalny, który następnie jest weryfikowany przez pożyczkodawcę. Po uzupełnieniu i zatwierdzeniu umowy otrzymasz odpowiedź z Biura Informacji Kredytowej. Decyzja o udzieleniu rat może zostać podjęta nawet w ciągu 15 minut! Raty PayU są dostępne, jeśli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20000 złotych. Raty PayU nie są udzielane w przypadku wyboru płatności przy odbiorze.