Kategoria

List of products by brand Cybex Platinum

Cybex Platinum

Cybex Platinum to ekskluzywna linia wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych uznanej niemieckiej marki. Firma Good Baby, będąca w posiadaniu marki Cybex, jest jednym z największym potentatów na rynku dziecięcych fotelików samochodowych, wózków dziecięcych i innych artykułów produkowanych z myślą o dzieciach. Niekwestionowani eksperci pracujący dla marki Cybex umiejętnie łączą w projektowanych modelach najwyższe standardy bezpieczeństwa z funkcjonalnością i oryginalnym, zapadającym na długo w pamięć, designem. Każdy z klientów znajdzie wśród wózków i fotelików marki Cybex rozwiązanie idealne dla swoich potrzeb. Udział w tworzeniu nowych kolekcji produktów Cybex mają światowej klasy projektanci tacy jak Jeremy Scott, Marcel Wanders, Koi, Birds of Paradise czy Butterfly. Sprawia to, że produkty niemieckiego potentata są idealne dla osób o wyszukanym zmyśle estetycznym.

Cybex Platinum - wózki i foteliki przyszłości

Na chwilę obecną Cybex to jeden z największych i najbardziej wpływowych producentów dziecięcych fotelików samochodowych oraz wózków dziecięcych na świecie. Lata praktyki i zbierania cennego doświadczenia, precyzja i dbałość o szczegóły oraz nieustanny rozwój firmy sprawiają, że w wielu dziedzinach Cybex wyprzedza konkurencję o kilka kroków. Wózki takie jak Cybex Priam lub Mos ukazują, że design wózków dziecięcych przechodzi olbrzymie metamorfozy, a w awangardzie tych zmian znajdują się właśnie produkty Cybex Platinum. Producent ma w swojej ofercie również doskonałe nosidełka dla dzieci, które utrzymują dziecko w optymalnej, bezpiecznej pozycji i zapewniają dla jego dobrego samopoczucia stały kontakt wzrokowy z rodzicem. Nosidełka te zapewniają  maleństwu bardzo zbliżone podparcie do tego, jakie malec doświadcza w trakcie noszenia na rękach przez opiekuna.

Innowacyjny potentat rynku wózków i fotelików

Rezultatem współpracy ekspertów z marki Cybex z wybitnymi projektantami jest fotelik Cybex Cloud Q, które doprowadza do redefinicji pojęcia komfortowej podróży. Wielkim atutem tego fotelika jest możliwość usadowienia się dziecka w wygodnej, niemalże leżącej pozycji. Kolejnym przełomem w dziedzinie fotelików samochodowych jest model Cybex Sirona, bezpieczny fotelik dziecięcy w kategorii do 18 kg, montowany tyłem do kierunku jazdy. Model ten może obracać się o 360 stopni, co zdecydowanie ułatwia wsiadanie i wysiadanie.

Wśród najnowszych produktów firmy Cybex znajdziemy między innymi foteliki samochodowe wraz z klipem SensorSafe, oraz nowe, oryginalne warianty kolorystyczne najpopularniejszych modeli wózków i fotelików.