Wózki dziecięce Mima - Kinderprams

Kategoria

Recent Articles

List of products by brand Mima

Wózki dziecięce Mima Xari

Pojawienie się na rynku wózków Mima Xari nie tylko odmieniło wizerunek firmy Mima, ale też wywarło wielki wpływ na branżę wózków dziecięcych. Przyczyną tego zjawiska było kompleksowe podejście do klienta i jego potrzeb. W zestawie Wózka Xari każdy klient otrzymywał zarówno gondolową wersję wózka dla niemowlęcia, jak też wygodną część spacerową dla starszego dziecka, które może już siadać samodzielnie. Oba wymienione typy siedzisk można montować zamiennie zależnie od potrzeby, gdyż są od siebie w pełni niezależne. Wśród popularnych propozycji marki Mima znajdziemy również wózki Moon 3w1, optymalne dla dzieci od narodzin do uzyskania wagi 45 kg, zapewniające niezwykły komfort wózki spacerowe “parasolka”, do których zalicza się model Bo, czy też użyteczne dla wszystkich mam krzesełka do karmienia.

Wózki Mima - niezawodność i styl

Wielkim atutem wózków Mima są ich wytrzymałe kółka sprawdzające się na różnego rodzaju terenach, idealne do podróżowania poza miastem po leśnych i polnych, piaszczystych drogach. Z drugiej strony - wózki Mima są doskonałym rozwiązaniem dla mieszkańców metropolii, a to dzięki ergonomicznym rozwiązaniom, zwrotności i nowoczesnemu, gustownemu designowi. Elegancja i nowoczesne wykonanie wózków Mima sprawiają, że z pewnością dostrzeżone zostaną w trakcie spacerów przez innych spacerowiczów.

Solidne koła  wózka sprawdzają się w trudnym terenie. Wózek w przemyślany sposób stworzony został dla aktywnych rodziców mieszkających w mieście, ceniących sobie zmysłową elegancję, a przy tym niepowtarzalny styl i długie spacery na łonie natury. Z tym wspaniałym wózkiem możesz wzbudzać zainteresowanie  i podziw w podczas spacerów ze swoim maluchem. Dzięki możliwości swobodnego ustawiania siedziska w wózku w wersji spacerowej dziecko może w trakcie podróży utrzymywać kontakt wzrokowy z rodzicem lub śledzić trasę jazdy.

Wózki Mima - mnóstwo radości ze spaceru

Wózki Mima zaprojektowane są w taki sposób, aby dostarczały dzieciom jak najwięcej przyjemności z podróży. Bo to właśnie do rodziców aktywnych, pragnących pokazywać dzieciom piękno świata w trakcie długich spacerów w szczególności kieruje swoje wózki Mima. Kolejną zaletą wózków tego producenta jest ich kompaktowość po złożeniu, dzięki czemu wózki nie zajmują wiele miejsca w samochodzie. Specjalnemu systemowi składania podlega również gondola.

Każdy rodzic z łatwością znajdzie interesujące dodatki do wózków Mima. Może zdecydować się między innymi na niezwykle estetyczny i użyteczny zestaw zimowy. Co warto dodać - foteliki samochodowe wiodących producentów są w pełni kompatybilne z wózkami Mima Xari.

Sprawdź też:  wózki Silver Cross, wózki Espiro, wózki Bebetto, wózki GB.