Zalety posiadania składanego wózka dziecięcego

Kategoria

Recent Articles

Zalety posiadania składanego wózka dziecięcego

Szukasz wózka?
Znajdziesz go w naszym sklepie.
   20 / 08 / 2019

Czy Wasz maluszek zaczyna samodzielnie siadać i ciekawe spogląda na świat? Pomyślcie o zakupie składanego wózka dziecięcego, tzw. spacerówki. Jest to doskonałe rozwiązanie, które cechuje się wieloma zaletami. Jakimi? Zachęcamy do lektury.

Wózek Camarelo Sevilla 2w1

Kompaktowość i wytrzymałość

Czym charakteryzują się wózki składane? Przede wszystkim tym, że są:

  • lekkie,
  • składane
  • i niewielkich rozmiarów.

Po złożeniu wózek zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu może być z łatwością schowany do szafy. Z kolei jego niska waga jest ogromnym ułatwieniem, kiedy mieszkamy na wyższym piętrze w bloku i musimy się zmierzyć z codziennym wnoszeniem wózka na górę. Ich specjalna konstrukcja umożliwia wygodne składanie jedną ręką, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Wytrzymałe i mocne wózki składane wyposażone są w solidnie wykonane koła, które gwarantują dobrą amortyzację podczas jazdy, przez co sprawdzą się w terenie miejskim zapewniając naszemu maluchowi pełen komfort i możliwość oglądania świata ze swojego siedzenia.

Do samochodu i do samolotu

Wybór wózka składanego to również możliwość przewożenia wózka w bagażniku samochodu. Aby mieć pewność, że wybrany wózek zmieści się do naszego auta, warto wcześniej sprawdzić jego rozmiary po złożeniu i upewnić się, że bez problemu zmieścimy go w bagażniku. Funkcjonalne i wygodne wózki składane dostępne są również w wersji do samolotu, które można schować do walizki bagażowej, dzięki czemu nawet podczas wyjazdu nie musimy martwić się o transport dziecka.

Wózek niebieski

Jakie rodzaje wózków są dostępne w sklepach?

Wózki składane od znanych producentów charakteryzują się stabilną i wytrzymałą konstrukcją oraz prostą i intuicyjną obsługą. Wśród dostępnych modeli znajdują się:

Po złożeniu, parasolka idealnie nadaje się do zawieszenia na ramię. Jest poręczna i wygodna w transporcie, a przy tym odpowiednia dla malucha już od 6 miesiąca życia. Wózki składane w książkę cechują się szerokim siedziskiem, które może zapewnić dodatkowy komfort, a także płaskim złożeniem.

Comments

Log in or register to post comments