Zalety i wady wózków wielofunkcyjnych

Kategoria

Recent Articles

Zalety i wady wózków wielofunkcyjnych

Szukasz wózka?
Znajdziesz go w naszym sklepie.
   20 / 08 / 2019

Wózki wielofunkcyjne, tak zwane hybrydy, to temat ciągłych dyskusji wśród rodziców. Jedni je kochają, a inni nienawidzą. Jak zawsze prawda leży gdzieś pośrodku. To, że wózek wielofunkcyjny nie sprawdził się u jednej mamy, nie oznacza, że druga również będzie z niego niezadowolona. Komu wierzyć? Być może pomocna będzie przygotowana przez nas lista zalet i wad hybrydowych pojazdów dla najmłodszych.

Same zalety? A może tylko wady?

To, w jaki sposób rodzice postrzegają wielofunkcyjną hybrydę zależy od wielu czynników. Ten sam model dla jednej osoby będzie najlepszym wózkiem, podczas gdy druga będzie przeklinać jego zakup. Dlatego nie warto sugerować się jednostkowymi opiniami. Poznaj plusy i minusy hybryd.

Zalety wózka wielofunkcyjnego

  • To kompleksowe rozwiązanie. Za jednym zamachem kupujesz gondolę, spacerówkę, a także fotelik samochodowy. W ten sposób oszczędzasz nie tylko czas, ale również miejsce w domu.
  • Wydajesz mniej pieniędzy niż kupując wszystkie elementy wózka 3w1 osobno.
  • Wózki 2w1 oraz 3w1 są bardzo stabilne i bezpieczne, sprawdzą się nawet na wertepach. Dzięki skrętnym kołom nie sprawiają również problemów podczas manewrowania.
  • W zestawie wraz z wózkiem otrzymujesz wiele akcesoriów.

Wady wózka wielofunkcyjnego

  • Cena hybryd jest stosunkowo wysoka. Co prawda jest to wydatek jednorazowy, jednak przekraczający budżet niektórych rodziców.
  • Są ciężkie, przez co mogą sprawiać problemy przy noszeniu ich po schodach.
  • Niektóre modele wózków wielofunkcyjnych ciężko się składa.

Co wybrać?

Na forach parentingowych można znaleźć wiele opinii o hybrydach, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Rozważając zakup takiego wózka weź pod uwagę wszystkie za i przeciw. Jeśli mieszkasz na trzecim piętrze bez windy, nawet najbardziej zachwalana hybryda może okazać się niepraktyczna.

Niezależnie od tego czy planujesz kupić wózek 3w1, czy klasyczny, wygodne modele znajdziesz w ofercie sklepu KinderPrams. Oferujemy również bezpieczne foteliki samochodowe. Z nami podróże Twojego dziecka, krótko- i długodystansowe, zawsze będą odbywały się w komforcie.

Comments

Log in or register to post comments