Wszystko w zasięgu ręki, czyli jaki wózek dziecięcy pasuje do Twojego stylu życia

Kategoria

Recent Articles

Wszystko w zasięgu ręki, czyli jaki wózek dziecięcy pasuje do Twojego stylu życia

Szukasz wózka?
Znajdziesz go w naszym sklepie.
   20 / 08 / 2019

Wybór wózka to niezwykle ważna kwestia. Musi on spełniać potrzeby Twojego malucha, a przy tym być wygodny i funkcjonalny. Wielu rodziców sprawdza oferty dziesiątek sklepów, porównując setki modeli, aby znaleźć idealny pojazd dla swojego potomka. Mają oni całkowitą rację! Przecież kupując buty dbasz o to, żeby były nie tylko ładne i wygodne, ale również żeby pasowały do Twojego stylu życia. Tak samo powinno być z wózkiem, komfort jego użytkowania jest ważny i dla malca i dla Ciebie.

Znajdź wózek pasujący do Twojego stylu życia

Na czym skupić się podczas poszukiwań? Pierwszą rzeczą na jaką należy zwrócić uwagę jest to czy wózek pozwoli maluchowi na komfortowe podróże. W drugiej kolejności dobierz go tak, aby Ci się podobał i był funkcjonalny. Każda mama preferuje inny styl życia, dlatego porady znajomych i koleżanek, co do wyboru, mogą okazać się dla Ciebie zupełnie nieprzydatne. Podczas poszukiwania pojazdu idealnego przydatne mogą okazać się odpowiedzi na pytania, które zamieszczamy poniżej.

retro gondola

  • Jak najczęściej zamierzasz korzystać z wózka? - Wolisz długie spacery w lesie, a może szybką wyprawę do parku?
  • Gdzie będziesz spacerować? - Wyasfaltowane alejki, kocie łby, a może polne dróżki?
  • Częściej jeździsz samochodem, a może komunikacją miejską?
  • Gdzie mieszkasz? - Miasto, wieś, dom, blok - wszystkie te aspekty mają znaczenie.
  • Jak lubisz spędzać czas wolny? - Uwielbiasz sport, wyjeżdżasz za miasto, a może masz inne hobby?

Inny wózek sprawdzi się u rodziców uwielbiających długie wycieczki w plenerze, a inny u tych, którzy spędzają czas w mieście. Mamy robiące zakupy z malcem docenią bardziej przestronne modele, w których pomieszczą się również sprawunki. Dla porównania podczas częstych podróży autobusem lepiej sprawdzi się lekki i niewielki wózek. To właśnie dlatego odpowiedź na postawione wyżej pytania jest tak ważna - pozwoli Ci na idealne dopasowanie pojazdu do Twojego stylu życia.

Odpowiednie dodatki, czyli wszystko w zasięgu ręki

Wybór wózka dopasowanego do Twojego trybu życia może wiązać się z koniecznością pewnych kompromisów. Ustępstwa w pewnych kwestiach można jednak łatwo uzupełnić za pomocą odpowiednich gadżetów. Na przykład dodatkowa torba pomieści wszystkie Twoje zakupy, organizer pozwoli Ci mieć potrzebne rzeczy zawsze pod ręką, a uchwyt na napój zagwarantuje, że zawsze będziesz mieć ulubioną kawę czy herbatę przy sobie. Szeroki wybór dodatków i akcesoriów pozwala sprawić, że wybrany wózek jeszcze bardziej pasuje do Twojego stylu życia.

Gdzie szukać wózków dopasowanych do każdego rodzica?

Każdy z nas jest wyjątkowy, dlatego wybór wózka również będzie kwestią bardzo indywidualną. Mamy nadzieję, że postawione przez nas pytania pomogą Ci określić jaki model sprawdzi się u Ciebie najlepiej. Kiedy już będziesz wiedzieć czego szukasz zajrzyj do sklepu KinderPrams, gdzie znajdziesz wiele różnych wygodnych i funkcjonalnych wózków. Być może któryś z nich pasuje do Twojego stylu życia.

Comments

Log in or register to post comments