Czy wózek dziecięcy musi zabierać tyle miejsca?

Kategoria

Recent Articles

Czy wózek dziecięcy musi zabierać tyle miejsca?

Szukasz wózka?
Znajdziesz go w naszym sklepie.
   20 / 08 / 2019

Jeśli masz małe mieszkanie lub niewielki samochód być może borykasz się z problemem tego, że wózek Twojego dziecka jest nieporęczny i zabiera dużo miejsca. Czy zawsze musi tak być? Odpowiedź brzmi: nie! Wystarczy, że przed zakupem pojazdu dla malucha zastanowisz się czego oczekujesz i wybierzesz produkt idealnie spełniający Twoje potrzeby. Podpowiadamy przyszłym rodzicom na co należy zwrócić uwagę, aby nie pytać z wyrzutem “czy ten wózek naprawdę musi zajmować tyle miejsca?!”.

Określ czego Ci potrzeba i oceń swoje możliwości

Młodzi lub przyszli rodzice w ferworze pierwszych zakupów często zapominają o tym, że wózek dla ich pociechy musi być nie tylko wygodny i ładny. Ogromne znaczenie mają również jego waga, wymiary, a także inne parametry. Dobrze dopasować je do własnych możliwości - jeśli mieszkasz w kawalerce i poruszasz się niewielkim autem, wózek sporych rozmiarów będzie Ci przysparzał samych problemów i sprawiał, że na samą myśl o spacerze zechcesz uciekać. Aby uniknąć takiej sytuacji wystarczy poświęcisz chwilę czasu na określenie swoich wymagań wobec wózka.

Jak wybrać wózek, który nie zajmuje dużo miejsca?

Podpowiadamy na co powinieneś zwrócić uwagę podczas zakupów, aby Twój wózek zajmował jak najmniej miejsca i był funkcjonalny.

  • Wymiary - sprawdź jak pojazd się prezentuje, zarówno rozłożony jak i rozłożony, przestronny model w sklepie może prezentować się świetnie, jednak w małym mieszkaniu będzie tylko przeszkadzał.
  • Składanie - przetestuj system składania i rozkładania. Powinien on być prosty i nieskomplikowany, w końcu jeśli chcesz, aby wózek zajmował niewiele miejsca często będziesz z tego systemu korzystać. W sklepach znajdziesz również wózki składane na płasko, które są naprawdę niewielkich rozmiarów i nie zajmują dużo miejsca.
  • Rozstaw kół - im mniejszy tym, automatycznie, wózek zgrabniejszy i węższy.

Przede wszystkim szukaj modelu dopasowanego do Twoich potrzeb - zmierz bagażnik samochodu, szerokość windy, korytarza w mieszkaniu itd. Dzięki temu unikniesz wpadki kupując pojazd przekraczający wymiary. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić, wózek dla dziecka musi być wygodny, by zapewnić maluchowi komfortowe podróżowanie!

Jeśli masz w domu mało miejsca dobrym rozwiązaniem jest wózek 3w1 (gondola, spacerówka i fotelik), który pozwoli Ci zaoszczędzić nieco przestrzeni. Pojazdy te są cenione przez wielu rodziców, również tych, którzy mają w swoich mieszkaniach niewiele miejsca.

Gdzie kupić kompaktowe wózki?

W ofercie KinderPrams znajdziesz szeroki wybór doskonałych pojazdów dla najmłodszych. Posiadamy zarówno kompaktowe modele, które nie zajmą wiele miejsca, jak i te większe. Wiele wzorów i kolorów sprawia, że każdy rodzic znajdzie tu coś odpowiadającego potrzebom swoim oraz dziecka. Naszą ofertą udowadniamy, że wózek dziecięcy nie musi zabierać dużo miejsca.

Comments

Log in or register to post comments