Czy bezpieczeństwo dziecka w podróży jest kosztowne?

Kategoria

Recent Articles

Czy bezpieczeństwo dziecka w podróży jest kosztowne?

Szukasz wózka?
Znajdziesz go w naszym sklepie.
   20 / 08 / 2019

Są w życiu rzeczy na których w żadnym razie nie wolno oszczędzać. Jest to między innymi bezpieczeństwo dziecka w podróży. Każdy odpowiedzialny rodzic, który chce podróżować ze swoim maleństwem musi być gotowy na poniesienie pewnych kosztów, takich jak choćby zakup odpowiedniego fotelika samochodowego. Dzięki temu będzie miał pewność, że odpowiednio dba o swoją pociechę. Nie można jednak zapominać, że cena to nie wszystko. Nawet najdroższy fotelik od modnego projektanta jest nic nie wart bez odpowiednich atestów. Warto znaleźć złoty środek pomiędzy atrakcyjną ceną, a spełnianiem przez fotelik norm i dobrymi wynikami w crash testach.

Tani i bezpieczny fotelik samochodowy - czy coś takiego istnieje?

Ceny dostępnych na rynku fotelików różnią się między sobą, podobnie jak poziom bezpieczeństwa, jaki oferują Twojemu dziecku poszczególne modele. Nieprawdą jest to, że możesz kupić fotelik dobrze i tanio. Świetna prezencja i niska cena nie powinny być dla Ciebie czynnikami decydującymi podczas zakupów.

Czym się kierować szukając dobrego fotelika

Jak już wspomnieliśmy nie należy popadać w skrajności. Najtańszy fotelik z Chin z pewnością nie zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwa, ale nie masz też pewności, że ten z najwyższej półki będzie jego przeciwieństwem. Przede wszystkim zwróć uwagę na wynik jaki osiągnął interesujący Cię model w testach zderzeniowych. Najwięcej uwagi poświęć na przestudiowanie wyników dotyczących kwestii bezpieczeństwa. W następnej kolejności zadbaj o to, aby:

  • fotelik był dopasowany do wagi, wzrostu i wieku dziecka;
  • był dobrze dopasowany do kanapy w Twoim samochodzie;
  • maluchowi było w nim wygodnie.

Nie oszczędzaj na swoim największym skarbie

Nie musisz wydawać fortuny, aby zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo w trakcie podróży. W ofercie sklepu KinderPrams znajdziesz doskonałe, bezpieczne foteliki samochodowe w atrakcyjnych cenach. Stanowią idealny balans pomiędzy dobrą ceną, a bezpieczeństwem malucha.

Comments

Log in or register to post comments