Ranking wózków dziecięcych 2020
W dzisiejszych czasach wózki są ciągle udoskonalane. Ilość modeli i wzorów z każdym sezonem jest coraz większa a zakup tego idealnego, staje się nie lada wyzwaniem. Zanim zapoznacie się z aktualnym rankingiem wózków dziecięcych na 2020 rok, warto zapoznać się z kilkoma cennymi wskazówkami.
Co zabrać w podróż autem na święta?
Zbliżają się okres świąteczno-noworoczny. Niektórzy z Was na pewno wybierają się do rodzin na święta lub sylwestra samochodem. Jedni mają blisko, inni muszą przemierzyć mnóstwo kilometrów aby dotrzeć do upragnionego celu. Warto być przygotowanym na sytuacje, które zazwyczaj się nie zdążają bo warunki pogodowe o tej porze roku, potrafią zaskoczyć najbardziej wytrawnych podróżników.
Kreatywne zabawy z dzieckiem w podróży na święta
Sztuka podróżowania z dzieckiem to spore wyzwanie dla rodziców. Nie dość, że maluch męczy się siedzeniem w jednej pozycji, to w dodatku zwyczajnie się nudzi. A im mniejsze dziecko, tym więcej potrzebuje uwagi i kreatywności ze strony rodziców. Przed nami Święta Bożego Narodzenia, a więc mnóstwo okazji do dalszych bądź krótszych wycieczek. Jak sprawić aby stały się przyjemnym świątecznym wspomnieniem?