Kategoria

Recent Articles

Wózki Spacerowe Parasolka

Active filters


Wózki dziecięce spacerowe stały się najłatwiejszym i najprzyjemniejszym sposobem, by dotrzeć z punktu A do punktu B z naszymi milusińskimi.

Bezpieczeństwo naszych pociech, ich komfort podczas poznawania, zachwycania się oraz chłonięcia całego otaczającego świata podczas każdego ze spacerów jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego proponujemy Wam, rodzicom małych zdobywców natury, wózki spacerowe sprzyjające wygodzie Waszej i zapewniającej maksymalny komfort i bezpieczeństwo Waszym pociechom.

Dzięki starannej i szczegółowej selekcji wózków spacerowych od wybranych producentów jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze wózki spacerowe, niezależnie od indywidualnych potrzeb i wymagań.

Wózek spacerowy - zalety

Dla rodziców kochających aktywny tryb życia, jazdę na rowerze lub okazyjny jogging, mamy szereg wózków spacerowych do biegania, czy na rolki, aby każdą aktywność móc wykonywać razem ze swoimi dziećmi.

W sezonie, gdy Słońce oraz wysokie temperatury nie pozwalają na siedzenie w domu, w mieście – doskonałym rozwiązaniem stają się wózki spacerowe składane, które bez żadnego problemu złożymy w kilka chwil, wsadzimy do bagażnika i damy się zaskoczyć, jak mało przestrzeni zajmuje wózek, w którym po chwili Wasza pociecha z powrotem będzie komfortowo korzystać z uroków pięknej natury na kolejnym spacerze.

Wózki spacerowe - rodzaje

Ale chcielibyśmy wyróżnić podstawowe kategorie, na które możemy podzielić wózki dziecięce spacerowe:

-wózek spacerowy typu parasolka

-wózek spacerowy przeznaczony do biegania

-wózek spacerowy idealny na rolki

-wózek spacerowy składany w tak zwaną książkę

-wózek spacerowy przystosowany do samolotu.

Pomoc i wsparcie naszego zespołu

Dla zespołu KinderPrams najbardziej liczy się komfort, wygoda i bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas każdej podróży i każdego spaceru. Oferujemy dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem w wybieraniu wózków spacerowych, abyś dokonał zakupu, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

Zobacz również: wózki dziecięce wielofunkcyjne, wózki dziecięce 3 w 1, Maxi CosiPeg Perego