Kategoria

Recent Articles

Wózki Bliźniacze

Active filters


Niezależnie od tego czy jesteście już szczęśliwymi rodzicami dwójki bliźniaków, czy dopiero się ich spodziewacie, wózek dziecięcy bliźniaczy to w tym przypadku „must-have”. Przy wyborze wózka bliźniaczego zależy Wam przede wszystkim na funkcjonalności i wygodzie, która będzie towarzyszyć Wam przy każdym spacerze, wyjściu razem.

Oferujemy Wam luksusowe, wiodące modele wózków bliźniaczych, które spełnią każde potrzeby rodziców, każdą potrzebę dzieci.

Wózek bliźniaczy podwójny

Wózek bliźniaczy podwójny sprawia, że Twoje dzieci siedzą obok siebie, przez co wózek staje się szerszy, w przeciwieństwie do wózków bliźniaczych tandemowych.

Wózek bliźniaczy tandemowy

Wózek bliźniaczy tandemowy pozwala dzieciom siedzieć jeden za drugim, dzięki czemu manewrowanie w arenach zurbanizowanych jest łatwe, proste oraz wygodne. Modele tandemowe idealnie pasują do rodzeństwa z różnicą wieku, z racji dostosowania ustawień każdego z wózków oddzielnie przez co dziecko siedzące na przedzie może uciec w sen, drzemkę, natomiast maluch siedzący za nim może dalej obserwować wszystko, co dzieje się przed nim

Jaki jest nasz cel?

Naszym celem jest twoja satysfakcja, bezpieczeństwo Twoich dzieci oraz obopólny komfort podczas każdego ze wspólnych spacerów. Oferujemy wózki bliźniacze Premium, dzięki czemu Twój zakup zawsze będzie słuszny, spełniający wszystkie wymagania.

Pomoc i wsparcie

Dla zespołu Kinder Prams najbardziej liczy się komfort, wygoda i bezpieczeństwo Waszych pociech podczas podróży i spaceru. Oferujemy dzielenie się naszą wiedzą, naszym doświadczeniem w dobieraniu wózków dziecięcych bliźniaczych, abyście dokonali wspólnie zakupu, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania.