background

Wózki dziecięce Retro

Wózki Vintage. Klasyczna gondola i duże koła

Nowoczesny wózek retro jest wysoce funkcjonalny i swoją estetyką nawiązuje do dziecięcych lat naszych rodziców, babć i dziadków. To idealne połączenie, dzięki któremu wspomnisz własne szczęśliwe dzieciństwo, a swojemu dziecko zagwarantujesz niezapomniane chwile.

Wózki vintage, które można znaleźć na dawnych pocztówkach, nadal są bardzo popularnym wyborem, który sprawdza się zarówno na spacerze alejkami parku, jak i ulicami miasta. Wyposażone w duże pompowane koła, wózki w stylu klasycznym zapewniają komfort użytkowania, a także bezpieczeństwo przewożonego dziecka.

Nawiązanie do przeszłości

Wózki retro to propozycja wózków przeznaczona dla rodziców, którzy cenią połączenie najwyższej jakości materiałów oraz klasycznego stylu dawnych lat. Gondola, mocowana bezpośrednio na stelaż wózka, zapewni Waszemu maluszkowi spokojny sen i podróżowanie w komfortowych warunkach.

W każdych warunkach

Szyk i klasa wózków retro pasuje do niemal każdej przestrzeni spacerowej. Cztery duże koła zapewniają stabilność i bezpieczeństwo jazdy po nierównych chodnikach w mieście, na piaszczystych dróżkach leśnych i nawet na trudniejszych drogach. Wózki spacerowe z dużymi kołami również łatwiej się prowadzi, dzięki czemu codzienne podróże staną się przyjemniejsze.

Wielofunkcyjne wózki retro

W naszym sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych w Warszawie i innych miastach Polski, przyszłym rodzicom przedstawiamy szeroką ofertę wózków w stylu vintage. Oprócz klasycznych wózków głębokich, oferujemy także:

  • wózki dziecięce głęboko-spacerowe 
  • wózki 3w1, czyli tzw. wózki wielofunkcyjne, dodatkowo wyposażone w fotelik samochodowy