background

Wózki dziecięce polskie

Polskie wózki dla dzieci

Na światowym rynku artykułów wózków dziecięcych i innych niezbędnych artykułów dla wyprawki dziecka, producenci polskich wózków mają ugruntowaną pozycję. Wieloletnie doświadczenie firm z Polski gwarantuje wysoką znajomość potrzeb rodziców, którzy myślą o zakupie wózka dla swojej przyszłej pociechy, a także komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnymi projektami, tworzone są najlepsze wózki w cenie dostępnej na każdą kieszeń.

Ciekawe wzornictwo, a także gwarancja wykorzystania materiałów najwyższej jakości prezentowana przez wózki dziecięce polskich marek, została doceniona również w skali globalnej - poza granicami kraju.

Komfort i design

Wygoda i bezpieczeństwo przewożonego maleństwa jest tak samo ważna dla rodziców, jak i dla producentów asortymentu dla dzieci. Funkcjonalność, najwyższa jakość materiałów, nowoczesne wzornictwo, bogata paleta barw i ciekawy design - polscy projektanci stoją na równi z zagranicznymi twórcami wózków dziecięcych.

Rozsądny wydatek

Rodzimi producenci wózków dziecięcych oferują swoim klientom wózki w rozsądnych cenach, by jak największa grupa rodziców mogła się cieszyć spędzaniem szczęśliwych chwil na wspólnym spacerze z dzieckiem. Produkowane przy wsparciu wielu ekspertów z różnych instytucji, w tym z Instytutu Matki i Dziecka, wózki dla dzieci spełniają wszystkie potrzeby i posiadają niezbędne atesty.

Znani i cenieni polscy producenci

Wśród polskich marek, które są gwarancją najwyższej jakości i nowoczesnego designu wózków dziecięcych, wymienia się m.in.: Baby design, Bebetto, Implast, Jedo, Sojan, Tako, Roan, X-Lander, Przemko, Prampol, Aro Team, Tutek, Firkon, a także wiele innych. W naszym sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych w Warszawie i innych miastach Polski, przedstawiamy szeroką ofertę polskich wózków dla dzieci, w tym:

  • wózków głębokich
  • wózków głęboko-spacerowych
  • wózków spacerowych 
  • wózków wielofunkcyjnych, tzw. 3w1
  • wózków dla wieloraczków