background

Wózki dziecięce głębokie

Głębokie wózki dla dzieci, spacerowe z fotelikiem

Wózki głębokie to kolejny niezbędny element wyprawki, w który przyszli rodzice powinni się zaopatrzyć przed narodzinami dziecka. Niezbędne w pierwszych miesiącach życia malucha, wózki głębokie umożliwiają wyjście z całą rodziną na spacer, czy pójście z dzieckiem po zakupy.

Chwile spędzone z nowonarodzonym członkiem rodziny są dla rodziców na wagę złota. Każdy ruch, gest, uśmiech i spojrzenie tworzą niezapomniane przeżycia, których nie można przegapić. Dzięki zakupieniu wózka głębokiego przyszli rodzice będą mogli wspólnie z maleństwem spędzać każdą chwilę.

Estetyka i jakość wykonania

Najwyższa jakość materiałów, z których wykonane są wózki, idzie w parze z wysokimi walorami estetycznymi prezentowanych przez nas wózków, a także z komfortem i bezpieczeństwem podróżowania. Dodatkowo ciekawy design, bogata kolorystyka i wzornictwo, a także możliwość wybrania wózka w stylu retro, sprawią, że wózek nie tylko będzie funkcjonalny, ale również będzie cieszył oko rodziców, dzięki czemu codzienne spacery z dzieckiem staną się przyjemnym obowiązkiem.

Wózki głęboko-spacerowe

Konstrukcja nowoczesnych wózków głęboko-spacerowych umożliwia korzystanie z wózka dziecku na kolejnym etapie rozwoju. Klasyczna gondola służy dzieciom przez 6 - 12 miesięcy, natomiast w wózku 2w1, dziecko będzie mogło dłużej cieszyć się z rodzinnych spacerów i przyglądania się barwnemu światu wokół niego.

Bogata oferta

Przedstawiamy szeroki wybór wózków głęboko-spacerowych w wysokiej jakości od najlepszych producentów. Bogata oferta wózków w korzystnych cenach prezentowana jest w naszym sklepie internetowym oraz w naszych sklepach stacjonarnych na terenie Warszawy oraz w innych miastach Polski.