background

Wózki dziecięce wielofunkcyjne

Trzyfunkcyjne i czterofunkcyjne wózki dla dzieci.

Bezpieczeństwo i komfort dzieci jest dla nas najważniejszy, dlatego powiększającym się rodzinom prezentujemy wyselekcjonowany wybór wózków wielofunkcyjnych o wysokiej jakości. Rodzice, którzy spodziewają się przyjścia na świat nowego członka swojej rodziny są postawieni przed trudną decyzją. Jak wybrać idealny wózek dziecięcy, by był równocześnie bezpieczny, wygodny, a także estetyczny i w korzystnej cenie? Na jaki się zdecydować?

Wózki wielofunkcyjne, które przeznaczone są dla dzieci od momentu narodzin do osiągnięcia 3 lat, cieszą się nieustającą popularnością. Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty wózków 3w1 w naszym sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych w Warszawie i innych miastach Polski.

Wózek 3w1 - na spacerze i w samochodzie

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny sprawia, że chciałoby się spędzać z nim każdą chwilę, obserwować każdy ruch i po prostu cieszyć się z jego obecności. Długie spacery z dzieckiem na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni i naturalnych odgłosów przyrody, w pierwszych miesiącach jego życia mogą być niezapomnianym przeżyciem. Wózek wielofunkcyjny, dzięki odpowiedniej konstrukcji, “rośnie” wraz z dzieckiem i może służyć zarówno przez okres niemowlęcy, jak i poniemowlęcy. Wózki 3w1 składają się z:

  • wózka głębokiego, tzw. gondoli
  • wózka spacerowego
  • fotelika samochodowego

Ekonomiczne rozwiązanie 

Wózek wielofunkcyjny to ekonomiczne rozwiązanie, które zajmuje mniej miejsca - decydujemy się na jeden wózek o potrójnym zastosowaniu. Dzięki swojej funkcjonalności, wózki 3w1 cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców. Po złożeniu zazwyczaj zajmują bardzo niewiele miejsca i są proste w obsłudze.