background

Wózki dziecięce lekkie typu parasolka

Wózek parasolka, lekki i wygodny

Wózki typu parasolka są doskonałym nowoczesnym rozwiązaniem, które docenią nie tylko kobiety. Dzięki lekkiej konstrukcji i jej budowie, zmniejszenie rozmiaru wózka jest możliwe za pomocą prostego ruchu, który można wykonać jedną ręką, a w drugiej trzymać swoją pociechę.

Wózki spacerowe są kolejnym rodzajem wózków dziecięcych po klasycznych wózkach z gondolą. Dobrze nadają się dla dzieci, które znajdują się w drugim półroczu swojego życia. Tradycyjne lekkie spacerówki parasolki są typowym rodzajem wózków, które można z łatwością złożyć i zarzucić na ramię.

 

Zalety wózków parasolek

W trosce o komfort podróżowania zarówno dzieci jak i rodziców, oraz o bezpieczeństwo pociech, wózki spacerowe solidnej konstrukcji stworzone z najwyższej jakości materiałów, są jednocześnie lekkie i mocne. Po złożeniu, wózki zajmują znacznie mniej miejsca, można je wygodnie przechowywać lub schować w bagażniku samochodu.

Spacer (niemal) w każdych warunkach

Koła wózków spacerowych wykonane są z trwałych materiałów, dzięki czemu możliwe jest wybranie się na spacer wózkiem po terenie o różnej nawierzchni. Specjalna konstrukcja kół zapewniająca doskonałą amortyzację gwarantuje dziecku komfort użytkowania oraz umożliwia podróżowanie po różnych drogach, nawet tych o nierównej nawierzchni:

  • ulicami miasta
  • po wyboistej ścieżce w parku
  • nierówną ścieżką w lesie 
  • polną drogą

Wózki spacerowe typu parasolka są popularnym rodzajem wózków, które znajdziesz w sklepach internetowych oraz w sklepach stacjonarnych w wielu miastach Polski, w tym również w Warszawie. 

Najwyższej jakości wózki spacerowe w korzystnej cenie oraz o solidnej konstrukcji powstały przede wszystkim z myślą o potrzebach i komforcie małych podróżników.