background

Wózki dziecięce do biegania

Wózek Jogger. Wózki do biegania z dzieckiem

Wózki do biegania to nowatorskie rozwiązanie dla aktywnych rodziców, którzy chcą, aby ich pociechy uczestniczyły z nimi w codziennych aktywnościach i rozwijaniu pasji. Widok biegacza, który bierze udział w zawodach i pcha przed sobą wózek z dzieckiem w środku, staje się coraz bardziej powszechny.

Dzięki funkcjonalnym wózkom możliwe jest uprawianie sportu z najbliższymi przy jednoczesnym zapewnieniu wygody dziecku. Stylowe wózki biegowe są solidnie wykonane oraz niezwykle funkcjonalne - poza sezonem biegowym mogą być wykorzystane jako zwykłe spacerówki.

 

Nowoczesne rozwiązanie

Wózki, które służą do biegania charakteryzują się inną, bardziej specjalistyczną budową, a dokładniej:

  • lekką ramą 
  • ergonomiczną rączka
  • regulowanym siedziskiem
  • posiadaniem hamulca postojowego
  • 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa
  • dodatkowym wyposażeniem w kosz na zakupy i kieszeń na drobiazgi

Tak skonstruowany wózek do biegania jest gwarancją pełnej kontroli nad wózkiem, a także bezpieczeństwa przewożonego dziecka, przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu.   

Jaki wózek wybrać?

Oferta wózków dziecięcych do biegania stale się powiększa. Sklepy internetowe oraz sklepy stacjonarne w całej Polsce, również w Warszawie, oferują wysokiej jakości wózki dedykowane wyłącznie osobom, które preferują sportowy tryb życia. W tej sytuacji dobrze sprawdzą się wózki trójkołowe lub wózki jogger - ich konstrukcja jest najbardziej dopasowana do wymagań aktywnych rodziców. Przy wyborze wózka warto pamiętać, że im wózek do biegania jest dłuższy, tym jest również większa wygoda jazdy dla dziecka.