background

Wózki dziecięce Maxi Cosi

Wózki Maxi Cosi Mura i Stella

Firma Maxi-Cosi rozumie potrzeby dzisiejszych rodziców, dlatego też ich produkty powstają z myślą o komforcie i uśmiechu dziecka. Dzięki gwarancji bezpieczeństwa, zapewnionej przez wózki i foteliki Maxi-Cosi, rodzice mogą w pełni czerpać prawdziwą radość z pełnionej funkcji i nowego członka rodziny.  

Funkcjonalność produktów

Oprócz Nasz sklep internetowy i sklepy stacjonarne mają w ofercie wiele produktów firmy Maxi-Cosi. Wózki wielofunkcyjne, w tym trójfunkcyjne i czterofunkcyjne. We wózkach 3w1 klasyczny wózek głęboko-spacerowy z gondolą dla noworodków został poszerzony o fotelik samochodowy, natomiast wózki 4w1 zawierają dodatkową bazę, dzięki której fotelik będzie pewnie zamocowany. Dzięki zastosowaniu prostych i bezpiecznych sposobów przewożenia dzieci w aucie, rodzice mogą zaoszczędzić czas i cieszyć się z rodzicielstwa.  

Bezpieczeństwo oferowanych produktów

Wysoka jakość wózków i fotelików dziecięcych, bezpieczeństwo oraz unikalny styl świadczy o pełnym profesjonalizmie firmy Maxi-Cosi. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firmy i osobistemu doświadczeniu pracownicy i projektanci mogą pochwalić się doskonałą znajomością problemów, oczekiwań i wymagań stawianych przez rodziców. 

Wyjątkowy styl

Połączenie wysokiej funkcjonalności z wyjątkowych stylem produktu jest nie lada wyzwaniem. Aby dopasować wózki dziecięce i foteliki samochodowe do gustów rodziców, firma Maxi-Cosi oferuje szeroki wybór kolorów i modeli swoich produktów.