background

Wózki dziecięce Cybex

Wózki Cybex Platinum Priam i Balios

Niemiecka marka Cybex jest światowym liderem wśród producentów wózków dziecięcych i fotelików samochodowych dla dzieci. Doświadczeni eksperci i projektanci zapewniają ciągły rozwój oferty wózków wielofunkcyjnych. Szeroki wybór kolorów i dodatków sprawi, że każdy rodzic znajdzie produkt, który spełni jego oczekiwania.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Ciekawy design połączony z wysoką funkcjonalnością oraz gwarancją bezpieczeństwa jest znakiem rozpoznawczym marki Cybex. Przeprowadzone testy, które potwierdzają komfort użytkowania i bezpieczeństwo fotelików samochodowych, sprawiają, że marka Cybex jest jedną z najczęściej wybieranych marek w swojej branży.  

Bogata oferta

Firma Cybex oferuje szeroką gamę produktów, dzięki którym zapewnisz bezpieczny transport swojemu dziecku. Wózki wielofunkcyjne, w tym wózki 3w1, są połączeniem tradycyjnego wózka głęboko-spacerowego z gondolą z fotelikiem samochodowym, który jest w prosty sposób mocowany do siedzenia. Foteliki współgrają z wózkiem 3w1, dzięki czemu możliwy jest łatwy i szybki montaż foteliku w miejsce klasycznej gondoli. 

Wyjątkowy styl

Połączenie stylu z funkcjonalnością zadowoli nawet najbardziej wymagających rodziców. Firma Cybex rozwija się w szybkim tempie, a każda kolekcja jest tworzona w odpowiedzi na potrzeby klientów. Foteliki i wózki powstają z pasją przy udziale znanych projektantów mody i fachowców w designie produktowym, którzy dbają o elegancję i ciekawy wygląd produktów.