background

Wózki dziecięce bliźniacze jeden za drugim

Wózki dziecięce typu tandem

Wózki bliźniacze jeden za drugim, tzw. tandem lub “tramwaj”, to jeden z klasycznych modeli wózków dla bliźniaków. Estetycznie wykonane z solidnych materiałów oraz funkcjonalne wózki zapewniają komfort użytkowania  podczas jazdy zarówno rodzicom, jak i dzieciom.

Codzienne spacery z bliźniakami mogą stać się niewyczerpanym źródłem szczęścia, a bliskość natury - bogactwem inspiracji do wielu zabaw, które pogłębią łączącą Was relację. Wózki bliźniacze, tak jak klasyczne, można znaleźć w wersji głęboko-spacerowej, spacerowej, w wersji z fotelikami samochodowymi oraz w wersji 3w1.

Zalety wózków bliźniaczych jeden za drugim

Wśród zalet wózków bliźniaczych typu jeden za drugim, w porównaniu z wózkami typu jeden obok drugiego, znajdują się:

  • szerokość -  “tandemy” są węższe
  • możliwość manewrowania
  • sprawny podjazd pod krawężnik
  • dzieci nie przeszkadzają sobie nawzajem - jedno dziecko może spać, a w tym samym czasie drugie może się bawić

Jaki typ wybrać?

Każdy wózek dla bliźniaków, niezależnie od tego, czy będzie to typ jeden obok drugiego czy jeden za drugim, ma swoje wady i zalety. Dobrze dobrany wózek może służyć rodzinie przez lata, dlatego tak ważne jest dokonanie przemyślanych zakupów. Siedziska dla dzieci ustawione w następujący sposób, by jedno dziecko siedziało za drugim, sprawiają, że dzieci nie mają ze sobą kontaktu. Dodatkowo, mały podróżnik z tyłu ma ograniczone pole widzenia i widzi głównie tył przedniego siedzenia swojego brata lub siostry.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Prezentowane w naszym sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych w wielu miastach Polski, również w Warszawie, wózki dziecięce wykonane są z najlepszych materiałów, które gwarantują trwałość konstrukcji oraz bezpieczeństwo małych podróżników. Specjalne pasy bezpieczeństwa oraz wygodne oparcie i podnóżek zapewniają dziecku komfort podróżowania, natomiast pojemny kosz na zakupy oraz trwałe koła i teleskopowa regulowana rączka są wygodne dla rodziców przewożących swoje pociechy.