background

Wózki dziecięce bliźniacze jeden obok drugiego

Wózki spacerowe dla bliźniąt jeden obok drugiego

Możliwość podróżowania obok siebie na równej pozycji jest jedną z największych zalet wózków bliźniaczych jeden obok drugiego. Nieustanna obecność siostry lub brata może przyczynić się do pogłębienia więzi łączącej rodzeństwo, które przyzwyczai się do swojego towarzystwa i będzie czerpało radość z codziennych podróży.

Wybór typu wózka bliźniaczego: jeden za drugim, tzw. tandem, czy jeden obok drugiego, zależy tak naprawdę od temperamentu dzieci. Szczególnie istotne jest wypróbowanie obu rodzajów i dobranie odpowiedniego typu do zachowania swoich pociech. Jeśli te sobie dokuczają i przeszkadzają w siedzeniu, może warto zdecydować się jednak na wózek typu tandem.

Wózki bliźniacze jeden obok drugiego - propozycja nie tylko dla bliźniąt

Wózki dziecięce typu jeden obok drugiego to rozwiązanie dla rodziców, którzy cenią funkcjonalność. Jest to propozycja nie tylko dla bliźniąt, ale także dla noworodków oraz starszych dzieci. Nowoczesne rozwiązania w połączeniu z solidną konstrukcją umożliwiają stworzenie wygodnego pojazdu dla Waszych pociech, w których może być zamontowana jednocześnie gondola dla noworodka oraz siedzisko spacerowe dla starszego dziecka.

Zalety wózka typu jeden obok drugiego

  • bardziej poręczny niż wózek typu tandem
  • krótszy - można łatwiej manewrować na zakrętach
  • łatwość zawracania
  • możliwość siedzenia obok siebie i oglądania świata w jednakowy sposób
  • jednakowy dostęp do dwójki dzieci - patrzymy na nie w ten sam sposób
  • w przypadku niemowląt - możliwość jednoczesnego karmienia dzieci butelką w tym samym czasie

Wybór odpowiedniego wózka

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wózka? Przede wszystkim na jego funkcjonalność, czy jest to wózek tylko spacerowy, czy może 3w1, a także na jego wymiary, wagę, jakość materiałów z których został stworzony i czy posiada jakieś dodatkowe funkcje.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wózków dziecięcych w naszym sklepie internetowym oraz do odwiedzenia naszych salonów w wielu miastach Polski, w tym także w Warszawie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość produktów. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą wybrać najbardziej odpowiedni wózek, a w razie ewentualnych pytań, chętnie udzielą wszelkich wskazówek związanych z wyborem pojazdu dla dzieci.