background

Wózki dziecięce Anex

Wózki Anex Sport, Classic i Cross

Wózki dziecięce firmy Anex są jedyne w swoim rodzaju. Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań technicznych oraz dbałości o środowisko naturalne, wózki dla dzieci spełniają potrzeby nowoczesnych i aktywnych rodziców. Lekkość, płynność jazdy, duża zwrotność i walory estetyczne, w tym szeroka paleta barw i niecodzienność wykorzystanych wzorów, to cechy charakterystyczne dla wózków wielofunkcyjnych firmy Anex. Wielofunkcyjne wózki 3w1, które oprócz tradycyjnego wózka głęboko-spacerowego z gondolą zawierają fotelik samochodowy są idealnym pomysłem dla rodziców, którzy cenią funkcjonalność, wygodę i swobodę ruchu. 

Elegancki lub sportowy charakter 

Firma Anex przedstawia dwie kolekcje wózków dla dzieci, które idealnie odzwierciedlają styl nowoczesnych rodziców. Pierwsza z nich, Anex Cross, prezentuje funkcjonalne wózki dziecięce o minimalistycznym wyglądzie. Ekoskóra nadaje niecodzienny charakter, a małe i wytrzymałe koła sprawdzą się na spacerze po mieście. Z kolei Anex Sport sprawdzi się także poza przestrzenią miejską. Idealnie będzie harmonizował z charakterem współczesnych rodziców. 

Nowoczesne technologie

W wózkach marki Anex wykorzystano szereg nowoczesnych zastosowań, aby w pełni zadbać o bezpieczeństwo dziecka. Oprócz materiałów przyjaznych dla środowiska, wykorzystano specjalną tkaninę, która ochroni przed deszczem. Ponadto system X-Lock, który zabezpieczy przed złożeniem się ramy oraz układ hamulcowy Comfy Stop, który umożliwi natychmiastowe zatrzymanie wózka.