background

Wózki Dziecięce 3w1

Wózki 3w1 z funkcją spacerową, głębokiej gondoli i fotelikiem

Trójfunkcyjne wózki dziecięce, tzw. wózki 3w1 są doskonałym pomysłem dla rodzin ceniących sobie użyteczność przedmiotów i lubiących podróżować autem. Wózki tego rodzaju służą rodzicom przez dłuższy czas niż tradycyjne wózki dwufunkcyjne, a jakość ich wykonania gwarantuje, że z wózka skorzysta nie jedno, a kilkoro dzieci. 

Wielofunkcyjność wózka

Wózki dziecięce 3w1 składają się z klasycznego wózka głęboko-spacerowego z gondolą dla noworodka oraz z fotelika samochodowego, z którego mogą korzystać dzieci, które nie przekraczają 13 kg wagi. Odpowiednie wyposażenie trójfunkcyjnego wózka dziecięcego zapewnia komfort podczas codziennego spaceru jak i bezpieczną jazdę autem.  

Spacer w wózku 3w1

Nasz sklep internetowy oraz sklepy stacjonarne prezentują szeroką ofertę wózków 3w1 dopasowanych do potrzeb i preferencji rodziców. Szeroka paleta barw wózków wpasuje się w każde gusta. Dodatkowo oferujemy gamę akcesoriów do wózków dziecięcych, w tym parasolki przeciwsłoneczne, uchwyty na kubek czy osłony zabezpieczające przed deszczem.

Gwarancja jakości

Wysoka jakość produktów zagwarantowana jest przez najlepszych producentów wózków dziecięcych. Współpracujemy ze znanymi markami, które oferują wózki dziecięce 3w1 i foteliki samochodowe, takimi jak Cybex, Maxi Cosi, Kiddy czy BeSafe. Wieloletnie doświadczenie producentów oraz rozumienie potrzeb przyszłych rodziców, zapewnia wysoką funkcjonalność sprzedawanych wózków połączoną z estetyką produktów.