background

Wózki dziecięce

Wózki dla dzieci i niemowląt

Producenci wózków dziecięcych prześcigają się w spełnianiu wymagań i oczekiwań przyszłych rodziców. Wysoka jakość, solidne wykonanie i estetyka to słowa określające wózki dziecięce w ofercie naszego sklepu internetowego. Dobrze wykonany wózek, dzięki któremu zapewnisz bezpieczny transport swojej pociechy, może służyć latami i sprawić radość niejednemu dziecku. W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty najlepszych producentów, którzy są liderami w swojej branży. Dzięki temu z pewnością znajdziesz wózek, który spełni Wasze oczekiwania pod względem jego wygody, estetyki i bezpieczeństwa. 

Nowoczesne wózki dziecięce

Idealny wózek to taki, który sprawdzi się w wielu sytuacjach i będzie służył rodzinie przez dłuższy czas, dlatego w naszej ofercie można znaleźć wózki wielofunkcyjne. Klasyczne wózki składają się ze stelażu z gondolą, dzięki której będziecie mogli odbywać długie spacer z nowonarodzonym maluszkiem oraz z wersji spacerowej z dodatkowym siedziskiem dla dzieci, które potrafią już samodzielnie usiąść.   

Wózki trzyfunkcyjne

Wózki 3w1 zostały poszerzone o fotelik samochodowy, który jest kompatybilny z pozostałymi częściami wózka. Ta opcja znakomicie sprawdzi się, kiedy chcemy aby nasze dziecko towarzyszyło nam w codziennych podróżach. Wygodny fotelik można w bezproblemowy sposób połączyć ze stelażem i tym zastąpić nim gondolę. 

 

Spacerówki i wózki bliźniacze

Dziecięce wózki spacerowe, które pozbawione są tradycyjnej gondoli, zazwyczaj są lekkie, zwrotne i jednocześnie bezpieczne dla dziecka. Jest to idealne rozwiązanie, dzięki któremu dziecko będzie z ciekawością poznawało świat. W przypadku podwójnego szczęścia, jakim obdarzą Was bliźniaki, warto zdecydować się na wózek bliźniaczy. Nasz sklep dysponuje szeroką ofertą wózków typu tandem, w których dzieci siedzą jeden za drugim, oraz wózków, które umożliwiają dzieciom siedzenie obok siebie.  

Ostatnio na blogu

Sprawdź co możesz kupić do swojego auta.