background

Foteliki samochodowe dziecięce RWF (tyłem do kierunku jazdy)

Bezpieczne foteliki dziecięce RWF

Foteliki RWF (Rear Way Facing) stanowią osobną kategorię fotelików samochodowych, które może zamontować tyłem do kierunku jazdy. Standardowych fotelików samochodowych nie można montować tyłem, jeśli nie wyłączyło się poduszki powietrznej. Foteliki RWF najlepiej montować na tylnym siedzeniu, które jest bezpieczniejsze niż siedzenie przednie.   

Dla jakiej kategorii wiekowej?

Kiedy podróżuje się autem z dzieckiem, którego wzrost nie przekracza 150 cm, zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, należy wyposażyć samochód w fotelik dziecięcy. Foteliki RWF są dostępne w każdej z trzech kategorii wiekowych (0-13 kg, 9-18 kg, 15-36 kg). Foteliki często mają możliwość regulacji szerokości i dopasowywania się do rosnącego wzrostu dziecka. 

Zwiększone bezpieczeństwo podczas jazdy

Foteliki tyłem zwiększają bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy. Unikalna konstrukcja fotelików RWF absorbuje siłę uderzenia podczas ewentualnego wypadku i pozwala dziecku zaprzeć się plecami o fotelik.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Nasz sklep internetowy oraz sklepy stacjonarne w 13 miastach Polski, prezentują ofertę fotelików samochodowych od znanych marek. Jest to m.in. niemiecka firma Cybex, BeSafe, Axkid czy Maxi Cosi. Wiodący liderzy w swojej kategorii gwarantują bezpieczeństwo podróży z wykorzystaniem ich produktów. W trosce o wysoką jakość produktów znane marki przeprowadzają wielokrotne testy, które mają na celu sprawdzenie bezpieczeństwa wykorzystania ich fotelików dziecięcych.