background

Foteliki samochodowe dziecięce 9-18kg

Foteliki dziecięce z regulacja wysokości

Foteliki 9-18 kg stanowią drugą, po fotelikach od 0 - 13 kg, kategorię fotelików dla dzieci. Przeznaczone są dla dzieci, które potrafią już siedzieć, czyli w wieku ok. od 1 - 3 lat. Dobrze sprawdzą się zatem w podróży ze starszymi dziećmi, których wzrost nie przekracza 150 cm.   Wyjazd nad jezioro, odwiedziny babci czy nawet jazda samochodem do sklepu nie mogą odbyć się bez fotelika dziecięcego wielkością dopasowanego do dziecka. 

Bezpieczeństwo

W ofercie naszego sklepu internetowego mamy wiele fotelików najlepszych polskich i zagranicznych firm. Cybex, Maxi Cosi, Britax czy BeSafe to tylko niektóre z cenionych firm, z którymi współpracujemy. Znane firmy gwarantują bezpieczeństwo produkowanych przez siebie produktów. Foteliki samochodowe tworzone są przez osoby z pasją, które znają potrzeby i oczekiwania rodziców.

Zaawansowana technologia

Producenci, z którymi nasza firma współpracuje, to doświadczone firmy, których projektanci dbają o każdy szczegół. Bezpieczeństwo, styl i funkcjonalność to podstawowe hasła, które towarzyszą pracownikom przy tworzeniu nowych fotelików dziecięcych. Stabilność siedzenia gwarantują 5-stopniowe pasy bezpieczeństwa, a zaawansowana technologia i  system SecureGuard zapewnia optymalną pozycję pasa biodrowego. 

Prosty montaż

Montaż fotelików 9-18 nie różni się niczym od montażu fotelików dziecięcych z innych kategorii. Aby dziecko stabilnie siedziało, na pewnie zamontowanym foteliku, mocuje się je przy pomocy systemu ISOFIX, czyli dwóch metalowych uchwytów.