background

Foteliki samochodowe dziecięce 0-13kg

Nowoczesne rozkładane foteliki dla dzieci

Fotelik dla dzieci o masie 0-13 kg powinien być pierwszym zakupem, kiedy chcemy jeździć autem ze swoim dzieckiem. Pierwsze podróże samochodowe z nowym członkiem rodziny mogą stać się niezapomnianym przeżyciem, nie tylko dla rodziców, ale także dla maluszka. Aby podróż przebiegła bezpiecznie, spokojnie i w komfortowych warunkach dla wszystkich, konieczny jest zakup fotelika dziecięcego. Zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, fotelik obowiązuje wszystkie dzieci, których wzrost nie przekracza 150 cm.  

Do leżenia czy do siedzenia?

Obecnie wielu producentów, z którymi współpracuje nasz sklep internetowy i sklepy stacjonarne, ma w swojej ofercie foteliki, które można rozłożyć, by dziecko mogło na nim leżeć lub siedzieć. Dzięki temu oprócz bezpieczeństwa, fotelik samochodowy zapewni dziecku pełen komfort podczas jazdy. Należy zawsze pamiętać, aby nie umieszczać fotelików samochodowych na przednim siedzeniu, jeśli się nie wyłączyło poduszek powietrznych.  

Dobre firmy - wysoka jakość  

Cybex, BeSafe, Kiddy, Maxi-Cosi to tylko niektóre z renomowanych marek, które są znane ze swoich produktów najwyższej jakości. Wielokrotne testy fotelików dla dzieci zapewniają stuprocentowe bezpieczeństwo użytkowania. 

Wielofunkcyjność 

Foteliki samochodowe 0-13 kg można z powodzeniem stosować jako nosidełka, albo z łatwością wpiąć je do wielofunkcyjnego wózka 3w1. Ten rodzaj wózka oprócz klasycznego wózka głęboko-spacerowego z gondolą wyposażony jest właśnie w fotelik, który bez problemu można wypiąć i zamontować w samochodzie.