background

Foteliki samochodowe dziecięce

Foteliki dla dzieci i niemowląt

Podróże z dzieckiem w foteliku samochodowym mogą się okazać wartościowym doświadczeniem dla całej rodziny. Zgodnie z prawem, już od urodzenia dziecka należy przewozić swoją pociechę w foteliku samochodowym. Aby zapewnić jej całkowite bezpieczeństwo podczas jazdy autem, konieczne jest wyposażenie swojego pojazdu w fotelik dla dzieci.   

Szeroka oferta

Współczesny świat co rusz stawia przed młodymi rodzicami nowe wyzwania. Wybór odpowiedniego fotelika dziecięcego może być jednym z nich. Na szczęście jesteśmy po to, aby sprostać temu wyzwaniu. Dzięki współpracy z wieloma znanymi i cenionymi markami, możemy się pochwalić bogatą ofertą fotelików dla dzieci, od urodzenia do wagi 36 kg. Obecnie coraz bardziej popularne są foteliki RWF, czyli skierowane tyłem do kierunku jazdy.   

Kategorie wiekowe

Zgodnie z prawem fotelik samochodowy wymagany jest w sytuacji poruszania się pojazdem z dzieckiem, którego wzrost nie przekracza 150 cm. Przy wyborze odpowiedniego fotelika dla dziecka należy kierować się stabilnością jego montażu oraz wzrostem swojego potomka, tak by móc dobrać do jego odpowiednią kategorię. Oferujemy foteliki dla dzieci o masie do 13 kg dla noworodków i dzieci do 1 roku, 9 - 18 kg, czyli dzieci w wieku pomiędzy 1 a 3 rokiem życia oraz o masie w przedziale 15 - 36 kg przeznaczone dla starszych dzieci, w wieku powyżej 3 lat. W każdej z kategorii można znaleźć foteliki rozkładane, by maluch mógł komfortowo podróżować w pozycji siedzącej lub leżącej. 

Ostatnio na blogu

Sprawdź co możesz kupić do swojego auta.